نتایج جستجو برای عبارت :

یا ابوالفضل اشجع الناس و قدر

کُلِّ عالم ها وِه نومِت مُفتَخَروِه هَمَه اَهلِ زِمینی  تاجِ سَرپورِ حیدر ساقیِ دَشتِ خَطرتِشنَه لُویاچَشِشُو سیت هاوِه دَرشِیرِ شِیرو  وِه فُرات  کِردَه گُذَرتا کویرِ تِشنَه یانِه بَکَه تَر  دین و دانش زِه بوئَه دارَه زِه بَربَهرِ دینش  وا بِرار کِردَه سفر

یااَبُوالفَضل اَشجَعُ النّاس و قَدَریا مُـواسی کَشُبَیرٍ وَ شَبَر
تا که دوشتی جو وِه تن تُه ای براراهل  خیمَه  داشتِن  آروم  و  قِراروِت  گُتِم  رو سی بَچونم  اِوْ  بیارتا کِه
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
دقت کردین بعضیا حق الناس رو فقط اونجایی حق الناس می دونن که میلشون بکشه؟
طرف سر 200تومن پول سه ماهه اصرار می‌کنه که بریزه و ما انکار که بابا سوغات از طرف ما حساب کن اون زعفرونا رو بی‌خیال، میگه حق الناسه:/
همین فرد آتیشی بپا کرد چند سال پیش که هنوز دلم از شعله هاش می سوزه ولی حواسش به حق الناس نیست...
از هرچه فکر کنه بیشتر واسطه ی گره به کار ما خوردن شده
کُلِّ عالم ها وِه نومِت مُفتَخَروِه هَمَه اَهلِ زِمینی  تاجِ سَرپورِ حیدر ساقیِ دَشتِ خَطرتِشنَه لُویاچَشِشُو سیت هاوِه دَرشِیرِ شِیرو  وِه فُرات  کِردَه گُذَرتا کویرِ تِشنَه یانِه بَکَه تَر  دین و دانش زِه بوئَه دارَه زِه بَربَهرِ دینش  وا بِرار کِردَه سفر

تا که دوشتی جو وِه تن تُه ای براراهل  خیمَه  داشتِن  آروم  و  قِراروِت  گُتِم  رو سی بَچونم  اِوْ  بیارتا کِه

#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
توجه به حق الناس یکی از ویژگی های زندگی مومنانه است، شهید لطفی به حق الناس توجه ویژه ای داشت که حتی ریز ترین موارد هم از چشمش دور نمی‌ماند، دوستش میگه؛
یکروز همدیگر را کنار نانوایی ملاقات کردیم من که جلو تر نان را گرفته بودم و میخواستم با عجله برم .
مهدی پس از سلام و احوال پرسی ؛ با دستش سنگ هایی که روی نان هایی که گرفته بودم جدا کرد و گفت بابت این سنگ ها جدا گانه پول داده اند و حق الناس است شما نباید آنها را به همراه نان ب
#زندگی_به_سبک_مهدی (۲۷)
کُلِّ عالم ها وِه نومِت مُفتَخَروِه هَمَه اَهلِ زِمینی  تاجِ سَرپورِ حیدر ساقیِ دَشتِ خَطرتِشنَه لُویاچَشِشُو سیت هاوِه دَرقُرصِ ماهِ آلِ هاشِم  یِه نظَرمَکرِ اَهریمَنِ کردی بِی اثَرشِیرِ شِیرو  وِه فُرات  کِردَه گُذَرتا کویرِ تِشنَه یانِه بَکَه تَر  هم بصـیر و دِلـیرَه چو پِدَرهم نِشونِ بَنـدِه ای دارَه وِه سَردین و دانش زِه بوئَه دارَه زِه بَربَهرِ دینش  وا بِرار کِردَه سفر
یااَبُوالفَضل اَشجَعُ النّاس و قَدَرپورِ حیدر بَشــــَر
به احتمال زیاد همین روزا به ابوالفضل جواب مثبت بدم 
و در این وبلاگ رو برای همیشه ببندم
و تمااااام گذشته ام رو بریزم دور ...
خود ابوالفضل در لحظه زندگی میکنه 
باید باهاش همراه بشم و به جای زندگی در گذشته و در آینده ، در لحظه زندگی کنم و حسرت چیزایی که گذشت رو نخورم
و فکر کنم ابوالفضل بتونه بهترین معلم من در این راه باشه ...

سعی کردم آینده رو عوض کنم ... اما چیزی که قرار نیست اتفاق بیفته ، نمیفته

سخته اما شدنیه
این وبلاگ ...
تمام زندگی من توی این وب
در گیر حاشیه ها نشو
این حاشیه ها همون دام ها و وسوسه های نَفسه ..
از نوع وَسواسِ خَناسه 
می بره تو رو به وادی ناایمن
احساس ناامنی که کردی
متوقف میشی
ایمانت سست میشه
باز این وسوسه بیشتر و بیشتر میان سراغت
تا جایی که سپر دفاعیت رو کلاً از بین می بره
و توی بی دفاع زیر این حملات بی امان له میشی
متوقف می شی

پناه می برم به رب الناس
اله الناس 
مَلک الناس

خدایا توی این برهه هایی که متوقف میکنه آدم رو و از مسیر دور میشه آدم تو کنارم باش ..
سلام.در زیر مطالب شاید اسم من درج شده باشد.ولی من به تنهایی این سایت رو راه اندازی نکردم.بلکه با کمک های فراوان دوست و همکار خوبم ابوالفضل فیروزآبادی این سایت رو راه اندازی کردیم.از ابوالفضل خیلی تشکر می کنم چون واقعا به من کمک کرده.
دل مظلوم که بشکند، شاید در این دنیا دادرسی نداشته باشد! اما خداوند، در دنیایی دیگر و جوری دیگر، از ظالم حساب پس می گیرد! او را به خاک سیاه می نشاند. چیز کمی نیست! شکستن دل، حق الناس است. وخداوند از حق الله و حق النفس می گذرد، اما از حق الناس هرگز!..
:سید ابوالفضل احمدی، حسین دبات، کاظم تمیمی، ابوالفضل سالاری، محسن فلاح، ابوالفضل فلاح، بابک عوض زاده، جواد فلاح، مصطفی فلاح، فاضل بیت نصیر، مرتضی فلاح. داور اعزامی:حسن سرخیمربی : سید حیدر احمدیسرپرست : مسئول تربیت بدنی حوزه شهید دانش
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری به نام پرواز
دانلود آهنگ ابوالفضل جعفری پرواز
دلمو میدم بهش حتی اگه بی رحمه عشق
خدایا حولم نکن احساسمو میگم بهش
توی چشماش یه بهشت هست اون یه فرشته است
مال منه عاشقت دیوونه میش آخرش
با تو خوبه حالم با من خوبه حالت
یه لحظه دور از تو واسه من صد ساله
بگو که دلتنگی یه خورده دست برداره
وقتی که نمیبوسی من گونه هام درد داره
به تو حسم راسته بیا آسته آسته
میدونم همه چی مون خاصه
اگه دنیا وایسه دنیا رو میچرخنم
مثل یه پروازه وقتی
بر همکاران سخت می گرفت. فکر همکاران مشغول او بود: از خانه تا محل کار، از محل کار تا خانه، در محل کار، در خانه...
بهترین ایده ها و طرح ها را می‌توان از خانه تا محل کار طراحی کرد. اما من او نمی گذاشت...
حق الناس مخفی یعنی اینکه
فکر دیگران را مشغول من خود بکنیم... 
پی دی اف کتاب «یاتی علی الناس الزمان: من سال الناس عاش و من سکت مات» تالیف آیت الله محمود موسوی دهسرخی اصفهانی رضوان الله علیه به زبان فارسی
وضعیت آیندگان در سخنان اهل بیت علیهم السلام
لینک دانلود جلد اول
لینک دانلود جلد دوم
مثنوی ابوالفضل (علیه السلام)ای حرمت قبله حاجات مایاد تو تسبیح و مناجات ماهمقدم قافله سالار عشقساقی عشاق و علمدار عشقمکتب تو مکتب عشق و وفاستدرس الفبای تو صدق و صفاستمکتب جانبازی و سر بازی استبی سری، آنگاه سرافرازی استمطلع شعبانِ همایون اثربر ادب توست دلیلی دگرسوم این ماه، چو نور امیدشعشعه صبح حسینی دمیدچارم این مه که پر از عطر و بوستنوبت میلاد علمدار اوستشد به هم آمیخته از مشرقیننور ابوالفضل و شعاع حسینای به فدای سر و جان و تنتوین ادب آمد
شهید مدافع حرم «ابوالفضل مرادی» فرزند غلامعلی از لشکر فاطمیون، در منطقه حلب و در تاریخ بیستم مرداد 1395 توسط تکفیرهای داعش اسیر و سپس به شهادت رسید. نقل از یکی از همرزمان شهید ابوالفضل مدتی که در خط مقدم مشغول نبرد با تکفیری‌ها بود، هرگز شیفت خود را ترک نمی‌کرد و علی رغم اصرار همرزمانش که جهت استراحت به عقب برگردد، اصرار بر ماندن و دفاع داشت.
شهید مدافع حرم ابوالفضل مرادی
@Modafeaneharaam
متاسفانه در جامعه ی ما که خیلی ها که ادعای مسلمونی شون میشه من بارها و بارها متوجه ی ضایع شدن حق الناس توسط اون ها  شدم، بعضی ها انگار  بهشت و جهنم رو قبول ندارند و فقط ادعای این رو دارند.
خیلی از اون ها که ادعاشون میشه حتی نماز هم میخونند، ولی به حق الناس توجهی نمیکنند، حق الناس از حق الله هم خطرناک تره، چون خداوند بخشنده ی مطلقه و ستار العیوبه خیلی از گناهامون رو شاید چشم پوشی کنه، ولی حق الناس رو میخواهند چیکار کنند؟
چطور میخواهند فردای قیا
دلار گرون، ماشین گرون، موبایل گرون، گوشت گرون، میوه گرون، سبزی گرون 
اونوقت یک سری هستن نگران رای گیری برنامه های مجبوب صدا و سیما هستن
دارن بررسی میکنن که فلان برنامه سه روز پشت سرهم تقلب کرده... آخرش هم یه هشتگ میزنن #حق الناس
اونم توی یه شبکه اجتماعی فیلتر
زیبا نیست؟
- همون آقایی که توی شبکه فیلتر از حق الناس میگفت و دنبال رای های گمشده یه برنامه بود کاشف به عمل اومده که پرسپولیسی هستش، همون آقا در جریان هستش که اسپانسر مشترک استقلال و پرسپولیس که ایرانسل باشه، یک رقم نجومی به استقلال بدهکاره، همین آقا اینجا که جاش هست که از حق الناس بگه و حق استقلال و هوادارانش رو از ایرانسل بگیره سکوت کرده، زیبا نیست؟؟؟
- پژمان راهبر رو شاید خیلی ها نشناسن، ولی بدونین که سایت ورزش سه برای ایشون هستش، این آقا در طول فصل گ
این لطف خدا بود که ابوالفضل نسبت به بقیه همسن و سال‌هایش متفاوت باشد. مادرش زمان برادر بزرگ‌ترش مریض احوال بود و شاید هنگام شیردادن به آنها دقت نداشت اما برای ابوالفضل همیشه باوضو شیر می‌داد. به نظر خودم شیر دادن با وضو به بچه تأثیر بسیار زیادی در رفتار و روحیات او دارد شهید بدون وضو از خانه خارج نمی‌شد  به دوستانش هم خواندن قرآن و نماز_شب را بسیار توصیه می‌کرد.
شهید ابوالفضل راه چمنی شهید مدافع حرم ن
@zakhmiyan_eshgh
انتخابات شورای دانش آموزی آموزشگاه ابتدایی پیام کران در تاریخ یکم آبان در محمل آموزشگاه برگزار گردید.
نتایج شمارش آراء به شرح ذیل است:

1-ابوالفضل امامی  ................. 42 رای
2-مهدی مردانی .................... 35 رای
3-علی اصغر سلیمانی ............ 31 رای
4-امیر محمد باقری ................. 27 رای
5-ابوالفضل شمس  ................ 22 رای

همچنین محمد مهدی شمس و حمید تیموری به عنوان اعضای علی البدل انتخاب گردیدند.
ای اهل حرم میر و علم ‌دار نیامد
تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
این تصویر با فرمت JPEG در سایز 868×1580 پیکسل بصورت فایل فشرده شده قرار داده شده است.قابل ذکر است این تصویر با کیفیت مناسب قرار گرفتن به عنوان پس زمینه کامپیوتر شما مى باشد.
سایز : 577 کیلوبایت

دانلود تصویر با کیفیت از ورودی روضه منوره حرم حضرت ابوالفضل (ع)
خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو!‍

ولی قرآن چیزی دیگه میگه:

أکثر الناس ﻻ‌ ﻳﻌﻠﻤﻮﻥ"
بیشتر مردم نمۍدانند

أکثر الناس ﻻ‌ ﻳﺸﻜﺮﻭﻥ"
بیشتر مردم ناسپاس اند

*أکثر الناس ﻻ‌ ﻳﺆﻣﻨﻮﻥ "
بیشتر مردم ایمان نمی آورند

أکثرهم ﻓﺎﺳﻘﻮﻥ"
بیشترشان گناهکارند

أکثرهم ﻳﺠﻬﻠﻮﻥ"
بیشترشان نادانند

أکثرهم ﻣﻌﺮﺿﻮﻥ"
بیشترشان اعتراض گرند

أکثرهم ﻻ‌ ﻳﻌﻘﻠﻮﻥ"
بیشترشان تعقل نمۍکنند

أکثرهم ﻻ‌ ﻳﺴﻤﻌﻮﻥ "
بیشترشان ناشنوایند

ﻭﻗﻠﻴﻞ ﻣﻦ
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
پارسال، یکی از روزای رمضان که واقعا تشنه بودم، رفتم یه گوشه دراز کشیدم.یه سری خواب عجیب دیدم. وقتی بیدار شدم، خوشحال از خوابی که دیده بودم، حس کردم دیگه تشنه نیستم.با خودم فک کردم که واو عجب آدم خوبیم که تو خواب حضرت ابوالفضل سیرابم کرده و ...یهو داداشم گفت: چرا وسط خواب رفتی یه پارچ آب ریختی تو دهنت؟گفتم: چی؟ من؟گفت: آره. اتفافا هرچی خواستم جلوتو بگیرم بهم گفتی که حضرت ابوالفضل گفته اشکال نداره!
دانلود اهنگ زن نمیخوام ابوالفضل اسماعیلی

متن اهنگ ای ننه مو دیگه زن نمیخوام
دانلود اهنگ ننه مو زن میخوام

دانلود موزیک ویدیو زن نمیخوام ابوالفضل اسماعیلی

اهنگ ای ننه ای ننه مو دیگه زن نمیخوام
آهنگ مشهدی یره موره ول نکن
دانلود آهنگ دل دل نکن از ابوالفضل اسماعیلی
آهنگ زن نمی خوام
بسم الله

در ابتدای ظهورت، سخن چه فرمایی؟
فدای آن لب شیرین دٌر فشانت من
بیانات حضرت بقیةالله ارواحنا له الفداء در روزهای اول ظهور
اوّلین خطبه و اعلامیّه حضرت بقیةالله روحی له الفداءقال الامام الباقر علیه السلام و القائم یومئذ بمکة قد اسند ظهره الی البیت الحرام مستجیراً به فینادی ایها الناس انا نستنفرالله، فمن اجابنا من الناس فانا اهل بیت نبیکم محمد و نحن اولی الناس بالله و بمحمد، صلی الله علیه و آله و سلم، فمن حاجنی فی آدم فانا اولی النا
نظرسنجی درباره ابوالفضل حصارکی

با عرض سلام ویژه خدمت همه حاضرین در سایت

در این بخش قصد داریم جهت همفکری و کمک به جامعه موفقیت و کسب و کار ایران ، با هم گفتگو کنیم .

اگر تجربه ی همکاری یا آشنایی با ابوالفضل حصارکی یا مجموعه میلیاردرهای خودساخته  دارید  لطفا بیان کنید .

منسجم و یکجا بودن نظرات همه عزیزان در قسمت نظرات همین مطلب میتواند کمک شایانی به دوستانی که تازه با این مجموعه آشنا شده اند ، بکند .

از مشارکت و همفکری همه دوستان متشکری

مسابقات کشوری کیوکوشین کاراته 8 شهریور ماه. استان های شرکت کننده : اصفهان, ایلام, البرز, آذربایجان غربی, آذربایجان شرقی, بوشهر, زنجان, تهران, خوزستان, چهارمحال و بختیاری, خراسان رضوی, خراسان شمالی, فارس,سمنان, کردستان, کرمانشاه, گیلان, لرستان, مرکزی, مازندران, هرمزگان, همدان و یزد. در این مسابقات 849شرکت کننده در رشته کومیته و 269 شرکت کننده در رشته کاتا به رقابت پرداختند . نمایندگان خوزستان از شهرستان شوش : در بخش کاتا خوزستان تنها ۳ نماینده داشت
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام به همه شما خوبان
شب قدر است و شب بازگشتن به سمت خدا. خدا همه چیز را می بخشد جز حق الناس را! حق الناس مهمه... خیلی چیزا رو از آدم می گیره... 
خیلی بدی کرده ام خواسته یا ناخواسته اش مهم نیست. بدی های داشته ام. اشتباهاتی داشتم.... دستم به خیلی ها شاید نرسد حلالیت بگیرم اینجا محل خوبی است برای حلالیت طلبیدن . حلالم کنید ! با تمام استخوان بودنم ازتون میخوام حلالم کنید اگه نمیبخشید بگویید دقیقا چه کنم که ببخشید. ازتون ممنونم. 

تَحمل حرف های آدمای دورم رو دیگه ندارم ، چون بلد نیستم حمایت کردنو ، بلد نیستم دلیل آوردنو ، بلد نیستم توضیح دادنو...! 
دیگه یکی که با ۴۰ سال زندگی هیچی نمیفهمرو من ِ ۱۹ ساله نمیتونم حالی کنم میتونم؟!
این روزا فقط شنیدم توهین ، تهمت ، این تهمت هایی که میزنیم به آدما یه روزی جوابشو باید بدیم ، هرچی یادمون رفته باشه ، خواهشا خدا نره ، تمام قضاوت هات به آدمایی که نمیشناسیشون خوب اون دنیا یقمونو میگیره...!
این روزا بیش از حد میشه گناه کرد، اونم از نو
خیر دنیا و آخرت چگونه بدست می آید؟ 
شرح حدیث از مقام معظم رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی)
عن الصادق جعفر بن محمد« علیهما السلام»، عن ابیه، عن جدّه«علیهم السلام» قال: کَتَبَ رجلٌ الی الحسین بن علیٍّ«علیه السلام»: یا سیدی! اخبِرنی بِخَیر الدُّنیا و الاخره. فَکَتب الیه، بسم الله الرحمن الرحیم امّا بَعد فانّه مَن طَلب رِضَا اللهِ بِسَخَط الناس کَفاهُ اللهُ امورَ الناس وَ مَن طَلب رضا الناس بسَخَطِ الله وَ کَلَه اللهُ الی النا
متأسفانه امروزه برخی زنان به بدترین و محرک‌ترین شکل ممکن خود را در کوچه، خیابان، محل کار و تحصیل و فضای مجازی عرضه می‌دارند و در جامعه فساد ایجاد می‌کنند و معتقدند که بی‌حجابی آن‌ها به دیگران مربوط نیست، درحالی‌که خانم بی‌حجاب با عدم رعایت حجاب نه‌تنها به وظیفه شرعی و دستور الهی عمل نمی‌کند، […]
نوشته گناه بی‌حجابی حق‌الله است یا حق‌الناس؟! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
دانلود آهنگ جدید ابوالفضل خیری روانی
Download New Music Abolfazl Kheyri ravani
آهنگ جدید ابوالفضل خیری بنام روانی
داره بارون میزنه نم نم خیابونها چه سردن
دارم از اون کوچه رد میشم که تو رو توش 

دانلود آهنگ با کیفیت 320

متن آهنگ روانی

آهنگ های ابوالفضل خیری
حسد... تهمت... تهمت!
حسد... زخم زبون... زخم زبون!
حسد... حق رو ناحق کردن... حق رو ناحق کردن!
حسد... حق الناس... حق الناس!
حسد...
فخرفروشی!!
حسد... و ... چیزهایی است که از کلاس درس اخلاق یاد گرفته بود.
حالا هم حتما" آنجا کلاس های درس شهادت است! هه... نشستم نگاه میکنم.... جنگی رو که میدونم برنده اش کیه.. نگاه میکنم و منتظرم منتظر حق ناحق شده مان.. منتظر کوتاه شدن دستتون از سرنوشت ما..
منتظر خدا♡

بسم الله الرحمن الرحیم
درس‌هایی از مرحوم شیخ محمدحسین زاهد (۱)
رعایت حق الناس
اجیر شاگردان!
داداشی! آن آقا اشتباه کرده است. چون با دو پا راه می‌روم، ولی حمار با چهارپا و مهم‌تر اینکه من اجیر این شاگردان هستم. حق ندارم مابین درس بلند شوم و بخاطر احترام گذاشتن به کسی، درس را تعطیل کنم، چرا که حق شاگردان ضایع می شود.
ادامه مطلب
پست آوردم براتون با بوی دل انگیز رنگ روغن و نقاشی!
وای یعنی هر سوالی که تو ذهنم از نقاشی بود من جوابشو تو اینکتاب پیدا کردم عالیه عالییییی...
میخوام تو استوریای اینستاگرامم از رو همین کتاب کلی نکته بهتون آموزش بدمکه تو هایلایت مربوط به نقاشی هم سیوش میکنم.
خلاصه این که نقاشی کنید و معجزه ی تاثیرش رو روی روحیه تون ببینید!☺
──── ♡ ────
نام کتاب: 300نکته مهم درباره ی نقاشی
✒نام نویسنده: هلن وان وایک
نام مترجمین: علاء محسنی-سیامک علیزاده
نام ا
مراسم عزاداری روضه و سینه زنی شانزدهم شهریور 1398 هیات عزاداران حضرت ابوالفضل علیه السلام در حسینه حضرت ابوالفضل علیه السلام مداح: آقای صاحبعلی مقدم زاده و آقای اسماعیل داوری و آقای محمد چاپاری دریافت فایل صوتی شهادت حضرت علی اصغر علیه السلام
با کیفیت ترین و جامع ترین خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیpdf خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسی قاضی
این فایل، خلاصه کامل کتاب بایسته های حقوق اساسی نوشته دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهی pdf است که مطالب این کتاب را به بیان زیر در حجم ۷۵ صفحه به بیان زیر خلاصه کرده است.دانلود خلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیpdfخلاصه کتاب بایسته های حقوق اساسیتالیف دکتر سید ابوالفضل قاضی شریعت پناهیخلاصه حقوق اساسی ب
روزی که قرار بود صیغه محرمیت بخوانیم بعد از محرم شدن به اتفاق خانواده‌های‌مان رفتیم یک ‌امام‌زاده زیارت  و بعد هم بیرون امام‌زاده نشستیم با هم صحبت کنیم  من که کنارش نشسته بودم، انگار کر بودم اصلاً هیچی نمی‌شنیدم، اما یادم هست خیلی از رهبر صحبت کردند بعد از عقد از اعتقاداتش گفت و از صحبت کردنش مشخص بود که خیلی طرفدار سرسخت آقاست  شدیداً نسبت به حضرت آقا غیرتی بود همه می‌گفتند «آقا ابوالفضل اصلاً ناراحت نمی‌شود واقعاً کسی ناراحتی آقا
حق الناس.آیت الله نجابت نقل می کند : " وقتی که بنده مشرف شدم خدمت آسید علی آقای قاضی، فرمودند : (( هر حقی که هر کس بر گردن تو دارد باید ادا کنی . ))خدمت ایشان عرض کردم : « مدتی قبل در بین شاگردهایم که نزد بنده درس طلبگی می خواندند ، یکی خوب درس نمی خواند . بنده ایشان را تنبیه کردم . اذن از ولیّ او هم داشتم در تربیت . در ضمن این جا هم نیست که از او طلب رضایت کنم . » می فرمودند : « هیچ راهی نداری ، باید پیدایش کنی . » گفتم : « آدرس ندارم . » گفتند : « باید پیدا کن
باسلام به اطلاع دوستان می رساند که دانش آموزان پایه هشتم که روز جمعه مورخ 98/02/06 راس ساعت 08:30 در محل برگزاری آزمون حاضر شوند به شرح ذیل می باشد.
1- حسین رحیمی
2- امیررضا بیرانوند
3- امیرحسین رحیمی
4- امیررضا مومن زاده
5-حسین نیکنام
6-حسین رسولی
7- علی حسن پور
8-ابوالفضل اسکندری
9-امیر رستمی نژاد
10-امیرحسین دولتشاهی
11-مهدی قائدرحمتی
12-حسین نبوی
13-محمدمهدی میرزایی
14-ابوالفضل اسدی
15-امیرمحمد مومن زاده
روز جمعه راس ساعت 08:15 در مسجد امیرالمومنین ع شهرست
برنامه های هیات عزاداران حضرت ابوالفضل علیه السلام در ماه رمضان:
1. نماز جماعت ظهر و عصر در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام
2. نماز جماعت مغرب و عشاء در حسینیه حضرت ابوالفضل علیه السلام
3. قرائت روزانه قرآن کریم؛ هر روز یک جزء بعد از نماز ظهر و عصر با حضور قاریان هیات (جزء خوانی)
4. برنامه های ویژه شب های قدر
5. سخنرانی مذهبی بعد از اقامه نماز جماعت توسط حجت الاسلام حاج آقای رجائی (دامت توفیقاته)
  گزیده ای از فضائل حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام

حضرت ابوالفضل (ع) در روز چهارم شعبان سال ۲۶ هجری قمری چشم به جهان گشود.

حضرت عباس (ع) در خانه ای زاده شد که جایگاه دانش و حکمت بود. آن جناب از محضر امیرمومنان(ع) و امام حسن (ع) و امام حسین(ع) کسب فیض کرد و از مقام والای علمی برخوردار شد.
ولادت حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام
حضرت باب الحوائج ابوالفضل العبّاس (علیه السلام) فرزند برومند اول پیشوای شیعیان حضرت امام علی (ع) و امّ‌البنین (س)،
خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 با جزوه و نمونه سوال فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 89حجم فایل: 7795قیمت: 6000 تومانبخشی از متن:جزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 همراه با 330 عدد از نمونه سوالات سال های 90 تا 96 و بر اساس کتاب آقای ابوالفضل فراهانی درس عمومی پیام نور با فرمت pdfجزوه و خلاصه درس تربیت بدنی عمومی 1 بر اساس کتاب ابوالفضل فراهانیمنبع عمومی پیام نورشامل 35 صفحه با فرمت پی دی اف pdfبه همراه 54 صفحه جمعا 330 عدد نمونه سوالات سال
فرزندم مشکلی داشت که باید حتما عمل میشد و به هر کس که میگفتم پول نیاز دارم کسی نتونست کمکی بهم بکنه. خیلی دلم گرفته بود. صبح ابوالفضل را دیدم، گفت: چی شده خیلی ناراحتی؟! جریان مشکلم را برایش تعریف کردم گفت :توکلت به خدا باشه حل میشه... بعد ازظهر شهید بزرگوار تماس گرفت گفت پول جور شده...الان که میبینم فرزندم در سلامتی کامل هستش، متوجه شدم که شهدا همینطوری شهید نشدن، اونا ویژگیهای خاصی از جمله بخشندگی و دل رئوف داشتن و خداوند به دل پاکشون نگاه میک

#حدیث_مهدوی 
امام جواد(ع)
«انها ستکون حیرة، لوعین لهذا الامر وقت لقست القلوب  و لرجع عامة الناس عن الاسلام. و لکن قالوا: ما اسرعه! و ما اقربه! تألفا لقلوب الناس، و تقریبا للفرج».
«به راستی سرگردانی خواهد بود. اگر برای این امر وقتی تعیین می شد دل‌ها را قساوت می گرفت و همگی از اسلام برمی گشتند، ولی چون تعیین نشده، می گویند: چه زود است؟ وه چه نزدیک است؟ و بدینگونه دل‌ها اُنس می گیرد و آرامش می یابد و فرج نزدیک می شود».
یوم الخلاص/ ص215
فـتح بـــاب برای آیت الله قاضی

آیت
الله قاضی همیشه نماز مغرب و عشاء را، در حرمین شرفین امام حسین (ع) و
حضرت ابوالفضل (ع) به جا می آورد، یکبار چون به حرم حضرت ابوالفضل (ع) می
رسد، با خود می اندیشد که تا به حال در مدت این چهل سال هیچ چیز از عالم
معنا برایم ظهور نکرده، هر چه دارم به عنایت خدا و به برکت ثبات است. در
راه، سیّد ترک زبانی که دیوانه است، به طرف او می دود و می گوید؛ سیّد
علی، سیّد علی، امروز مرجع اولیاء در تمام دنیا حضرت ابوالف
کار هر مرد نیست خرمن کوفتن.ِ
گرامیداشت یاد امام حسین با عزاداری در زمان کنونی کاری عبث است. بزرگترین درس امام حسین مسیله ی بیعت است. امام حسین قبل از عظیمت به کوفه از تک تک مردم بیعت و امضا گرفت. چون مسیله ی حق الناس در میان است.
الان حاکمان با داشتن بیش از 50 شرکت و .... بدون بیعت و امضای مردم با زیر پا گذاشتن حق الناس حکم میرانند. مثل حکومت عباسیان با بیعت های فرمالیته.
بزرگترین کار برای امام حسین پیاده کردن منش بیعت وی است
چهارمین نشست کتابخوان سال با معرفی شش اثر در کتابخانه برگزار گردید.
در این نشست شش نفر به معرفی کتاب پرداختند که به این شرح است:
8 قصه از امام جواد (ع)، نوشته: حسین فتاحی، ارائه توسط : ابوالفضل محققی (عضو کتابخانه).
درختی که بال درآورد، نوشته: مجید ملامحمدی، ارائه توسط: ابوالفضل رجبی (عضو کتابخانه).
امام رضا (ع)، نوشته: زهرا عبدی، ارائه توسط: ابوالفضل بیگلری (عضو کتابخانه).
کبوترها و آهوها، نوشته: سیداحمد میرزاده، ارائه توسط: امین کریمی (عضو کتابخ
#حدیث_مهدوی
امام جواد(ع)
«انها ستکون حیرة، لوعین لهذا الامر وقت لقست القلوب  و لرجع عامة الناس عن الاسلام. و لکن قالوا: ما اسرعه! و ما اقربه! تألفا لقلوب الناس، و تقریبا للفرج».
«به راستی سرگردانی خواهد بود. اگر برای این امر وقتی تعیین می شد دل‌ها را قساوت می گرفت و همگی از اسلام برمی گشتند، ولی چون تعیین نشده، می گویند: چه زود است؟ وه چه نزدیک است؟ و بدینگونه دل‌ها اُنس می گیرد و آرامش می یابد و فرج نزدیک می شود».
یوم الخلاص/ ص215
⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️
با نهایت تأسف و تأثر درگذشت شادروان ابوالفضل حاجی زاده را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . 
مرحوم حاجی زاده در اثر ضایعه ی مغزی طی چند روز گذشته در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری بود . 
زمان مراسم تشییع و تدفین و ترحیم متعاقبا اعلام خواهد شد . 
روحش شاد و یادش گرامی 
بیوگرافی ابوالفضل حصارکی
بیوگرافی ابوالفضل حصارکی: حصارکی
استاد ایده پردازی و یک کارآفرین خودساخته است. او در شهریور ماه ۱۳۶۳ در
یک خانواده مذهبی و نسبتا کم درآمد به دنیا آمد. پدر او فردی خلاق و مبتکر
بود به همین علت این طرز فکر در ذهن ابولفضل حصارکی شکل گرفت که میتوان با
ایجاد چاشنی خلاقیت در هر کسب و کاری آن بیزینس  را به اوج خود رساند، با
همین طرز فکر از ۱۷ سالگی وارد عرصه کسب وکار شد. اولین تجربه کاری در ۱۷
سالگی در یک کارگاه چاپ افست ب
کلا تجربه ضایع شدن توسط استاد اون هم توی کلاس مختلط با لحن تلخ استاد اصلا تجربه جذابی نیست که خداروشکر نمردم و تجربه اش کردم(!) راستش از ترم یک یه خانمی بود که اصولا خیییلی سوال میپرسید بعضا هم سوال هاش سوال های خوبی نبود خلاصه همواره راجع بهش بد فکر میکردم حتی یه مدت فکر میکردم داره خودنمایی میکنه! خلاصه زبانزد بود این خانم دیگه حتی امثال من که قصد کرده بودم هیچ خانمی رو نشناسم اولین مورد عهد شکنی م همین خانم بود بعضا هم بد ضایع میشد این خانم،
دانلود آهنگ ابوالفضل فلاح چته رفیق عاشق من
Download Music Abolfazl Fallah Chete Refigh Ashegh Man
دانلود اهنگ چته رفیق عاشق من از ابوالفضل فلاح با متن شعر و ترانه از سایت پلی نیو موزیک
برای دانلود آهنگ به ادامه مطلب مراجعه کنید …
متن آهنگ ابوالفضل فلاح چته رفیق عاشق من
چته رفیق عاشق من چرا سراغ اون که رفته رو داری بازم میگیری
اون برنمیگرده پیشت بسه دیگه بهونه گیری♪♬♯♫
اگه به فکر اون باشی یه روزی از غصه میمیری♪♬♯♫
ببین چه حال و روزی داری تموم زندگیت شده سه چا
دانلود آهنگ جدید ابوالفضل نوری دیوونه شو
دانلود آهنگ ابوالفضل نوری به نام دیوونه شو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰ ، با لینک مستقیم ، همراه با پخش آنلاین و متن آهنگ
دانلود آهنگ فوق العاده دیوونه شو با صدای ابوالفضل نوری از جوان ریمیکس
Download New Music Abolfazl Nouri – Divoone Sho

آهنگ جدید ابولفضل نوری را هم اکنون می توانید با کیفیت بالا از جوان ریمیکس دانلود نمایید.
جدیدترین ساخته این خواننده، دیوونه شو نام دارد.
با آرزوی بهترین ها برای خواننده.
متن آهنگ دیوونه شو از ابوا
بیوگرافی ابوالفضل حصارکی

بیوگرافی ابوالفضل حصارکی:
حصارکی
استاد ایده پردازی و یک کارآفرین خودساخته است. او در شهریور ماه ۱۳۶۳ در
یک خانواده مذهبی و نسبتا کم درآمد به دنیا آمد. پدر او فردی خلاق و مبتکر
بود به همین علت این طرز فکر در ذهن ابولفضل حصارکی شکل گرفت که میتوان با
ایجاد چاشنی خلاقیت در هر کسب و کاری آن بیزینس  را به اوج خود رساند، با
همین طرز فکر از ۱۷ سالگی وارد عرصه کسب وکار شد. اولین تجربه کاری در ۱۷
سالگی در یک کارگاه چاپ افست
ان زمان صف گاز برای گاز زدن مشکل و وقت گیر بود چرا که پمپ گاز تازه راه اندازی شده بود . و مردم از بنزین استفاده می کردند  بنزین لیتری صد تومان بود  که یهویی افزایش یافت و لیتری هزار تومان شد . اکثرا با این موضوع اشنایی دارند . صف گاز انقدر شلوغ می شد که گاهی به شمارش انها می پرداختیم و بیش از سی و چهل ماشین تا نوبتمان فاصله بود . بر این اساس گاهی جازدن هم باعث دعواهایی می شد برای چندمین بار هر وقت که می خواستم ماشینم را گاز بزنم بدون نوبت به اپراتو
مهدی است آنکه نهضت قرآن به پا
کند/مهدی است آنکه نیک وبدما زهم جداکند                
قال الکاظم علیه السلام:من کف نفسه عن اعراض الناس اقاله
الله عثرته یوم القیامه ،ومن کف غضبه عن الناس کف الله عنه غضبه یوم القیامه
-البحارج 78 ص305
هرکس که نفس خودراازخیانت به آبروی مردم بازداردخداونددرروزقیامت ازلغزش وخطایش می گذردوهرکس غضب وخشم خود را از مردم بازداردخداونددرروزقیامت اوراازغضب خوددرامان خواهدداشت.

ما آمده ایم که زندگی کنیم تاقیمت پیداکنیم
مدافع حرم
شهید ابوالفضل نیکـــــزاد
بــــرگــےازخاطــــراتــــــ 
 همیشه وقتی که به آقا ابوالفضل می‌گفتیم قرآن بخوان؛ می‌گفت من فقط یک آیه را بلد هستم؛
《وَ لا تَحَسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللهِ اَمواتًا بَل اَحیآءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقون》
و امروز می‌فهمم که حرف و عمل شهید یکی شد و دقیقاً مصداق همان آیه‌ای شد که می‌گفت فقط آن را بلد هستم. 
ســالــــروزشھــــادتــــــــــــــ
@modafeanharam77
#حدیث_مهدوی 
امام زین العابدین(ع)
«فی القائم منا سنن من ستة من الأنبیاء، سنة من نوح، و سنته من ابراهیم، و سنته من موسی، و سنته من ایوب، و سنته من محمد صلوات الله علیهم. فاما من نوح فطول العمر، و اما من ابراهیم فخفأ الولادة و اعتزال الناس، و اما من موسی فالخوف و الغیبته، و اما من عیسی فاختلاف الناس فیه، و اما من ایوب فالفرج بعد البلوی، و اما من محمد صلی الله علیه و آله و سلم فالخروج بالسیف».
«در قائم ما شش نشانه از شش پیامبر هست، نشانی از حضرت نوح

هوالمعز::159

هو انتظارٌ لید القوّة الإلهیّة والملکوتیّة القاهرة الذی لا بدّ له من القدوم ومحق هیمنة الظلم بمساعدة هؤلاء الناس

وتغلیب الحقّ والعدل على حیاة البشر ورفع رایة التوحید؛ وتحویل الناس إلى عباد حقیقیّین لله. یجب الاستعداد لهذا الأمر...~الإمام الخامنئی 
٢٠٠٨/١٠/١٦

تصویرگر: حسین یوزباشی
لی اوت: سید علی حجازی
به سفارش: khamenei.ir
لینک دریافت

#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«یغیب عن ابصار الناس شخصه و لا یغیب عن قلوب المومنین ذکره، و هو الثانی عشر منا، یسهل الله له کل عسیر و یذلل له کل صعب و یظهر له کنوز الأرض و یقرب له کل بعید، و یبیر به کل جبار عنید، و یهلک علی یده کل شیطان مرید. ذاک ابن سیدة الاماء الذی یخفی علی الناس ولادته، و لا یحل لهم تسمیته، حتی یظهره الله عزوجل، فیملأ به الأرض قسطا و عدلا، کما ملئت جورا و ظلما».
«شخص او از دیدگان ناپدید می شود ولی یاد او هرگز از خاطره ی مومنان فرامو
#حدیث_مهدوی 
امام کاظم(ع)
«یغیب عن ابصار الناس شخصه و لا یغیب عن قلوب المومنین ذکره، و هو الثانی عشر منا، یسهل الله له کل عسیر و یذلل له کل صعب و یظهر له کنوز الأرض و یقرب له کل بعید، و یبیر به کل جبار عنید، و یهلک علی یده کل شیطان مرید. ذاک ابن سیدة الاماء الذی یخفی علی الناس ولادته، و لا یحل لهم تسمیته، حتی یظهره الله عزوجل، فیملأ به الأرض قسطا و عدلا، کما ملئت جورا و ظلما».
«شخص او از دیدگان ناپدید می شود ولی یاد او هرگز از خاطره ی مومنان فرامو

خلاصه کتاب بایسته‌ های حقوق اساسی
شرح مختصر: خلاصه کتاب بایسته zwnj;های حقوق اساسی ابوالفضل قاضی دانشجویان گرامی محتوای این فایل پاورپوینت و خلاصه کتاب بایسته zwnj; های حقوق اساسی دکتر سید ابوالفضل قاضی می باشد که در قالب پاورپوینت و با فرمت (pptx)و در 267 صفحه (اسلاید) تهیه و تنظیم شده است. در این بخش پاورپوینت و ...
دریافت فایل
 جشن هرساله میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) جانباز کربلا در منزل خادم اباالفضل مرحوم حاج یوسف حبیبی

وبسایت اخبار روستای یل آباد 
www.yalabad.blog.ir
████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
در یک گروه کاملا پسرونه از دوستام (همگی حدود 30 الی 35 ساله)، دو هفتۀ پیش، مکالمه ای شکل گرفت که من بازندۀ نهایی بحث بودم و جوابی برای دو نفر دیگۀ این بحث نداشتم:
ابوالفضل: یک شخصیت کاملا مذهبی و ولایی ساکن امریکا - کسی که خودارضایی و اعتیاد به پورن رو گناه نابخشودنی میدونه. و هم و غمّش اینه که به من راهی غیر از این راه معرفی کنه.
مهرداد: یک شخصیت آتئیست کاملا ضد خدا. ساکن اروپا. دارای روابط آزاد. که برعکس ابوالفضل هیچ مشکلی با اون دو بحثی که گفتم ند
چهارشنبه  ٢٧  آذرماه ١٣٩٨
#استفتاء از حضرت آیت‌الله  بهجت قدس‌سرهسؤال: چگونه می‌توان حق‌الناس را ادا کرد؟حضرت آیت‌الله بهجت قدس‌سره: تا ممکن است، باید صاحبان حق را پیدا کند که حق آنها را به خودشان یا ورثه آنها برساند و در غیر این صورت از طرف آنها رد مظالم دهد، با اجازه از حاکم شرع، علی‌الاحوط.
مناسبت‌ها:  درگذشت عالم مفسر حاج شیخ محمد نهاوندی؛ ١٣٧١ق. شهادت آیت‌الله دکتر محمد مفتح؛ ١٣٥٨ش؛ روز وحدت حوزه و دانشگاه روز جهان عاری از خشونت
ناس , اشباه الناس و نَسناس چه کسانی اند ؟
پس از همان جا که[انبوه] مردم روانه مى ‏شوند شما نیز روانه شوید (سوره بقره / ایه199)
مطابق شان نزول ایه عدّه اى از قریش خود را جداى از مردم فرض مى کردند و به جهت امتیاز طلبی در عرفات وقوف نمی کردند ایه نازل شد تا این توهم را نابود کند.اما جالب اینکه در کتب روایی مانند کافی وبعضی از تفاسیر روایی برخلاف مفهوم ایه که نفی هر گونه امتیاز جویی و تبعیض بین انسان هاست ناس پیامبر و اهل البیت, اشباه الناس شیعیان و سایر
تعدادی از القاب و اوصاف امیر المومنین علیه السلام
شهید قاضی نور الله تستری (شوشتری) قدس الله روحه الشریف در بیان القاب و اوصاف امیر المومنین علیه السلام می‌نویسد:
(1) علیّ سید المسلمین‌
(2)» امام المتقین‌
(3)» قائد الغرّ المحجلین‌
(4)» یعسوب المؤمنین‌
(5)» ولیّ المتقین‌
(6)» یعسوب الدین‌
(7)» أمیر المؤمنین «أمیر كل مؤمن»
(8)» سیّد ولد آدم «ما خلا النبیّین»
(9)» خاتم الوصیین‌
(10)» اوّل من یرى رسول اللّه یوم القیامة
(11)» اوّل من یصافح النبی یوم القیا
 مسجد حضرت ابوالفضل مجاور
مهمانسرای فعلی حضرت ابوالفضل واقع در خیابان شهدا است. این مسجد کوچک را سابقاَ
مسجد «حاج علی اکبر» می نامیدند و علت آن به سبب متولی آن حاج علی اکبر بوده است
(حاج علی اکبر سر سلسله خاندان اخوان اقبالی و محمدخانی است) بنابر مشهور مسجد فوق
را بانویی نیکوکار به نام «منوّر خانم» احداث نموده است. در ضلع شرقی مسجد  (ورودی زنانه ) سنگ قبر این بانوی نیکوکار بر
دیوار نصب است. بر لوح قبر ایشان چنین نقر شده است:
 « فی
تاریخ وفات مر
فاطمه درخشان           70      کاربر ICDL
فاطمه مرتمی             95       کاربرICDL
ابوالفضل اسدپور          82       کاربرICDL
مریم سلطانیان          100      ICDL1  
سید عباس حسینی   100      ICDL1   
خدیجه نوری نژاد         75       ICDL1
محسن عباسی         81       ICDL1
#حدیث_مهدوی
کلام امام زمان
انا صاحب الحق، لیس هذا اوان ظهوری، و قد بقی مده من الزمان.علامة ظهور امری کثرة الهرج و المرج و الفتن، و آتی مکة فاکون فی مسجد الحرام، فیقال: انصبوا لنا اماما. و یکثر الکلام حتی یقدم رجل من الناس فینظر فی وجهی ثم یقول: یا معشر الناس «هذا المهدی» انظروا الیه».
ای شیعه ما 
«من صاحب حقم، ولی اکنون هنگام ظهور نیست، مدتی از زمان باقی است». عرضه داشتند امر شما کی ظاهر می شود؟ فرمودند:« نشانه ی ظهور من، کثرت هرج و مرج و فتنه ها
بسم الله الرحمن الرحیم
ابوالفضل توی شرایطی مهمون بخش ما شد که به معنای واقعی به بخش عفونی تبدیل شده بود،دوتا بیمار به شدت پرکار عفونی داشتیم که دم به ساعت باید آنتی بیوتیک میگرفتن و شرایط بیماری روانشون کار رو سخت کرده بود.
ادامه مطلب
پدرم نشسته است و کروکیِ کربلا و نجف را برایم می‌کشد، اما انگار روضه می‌خواند:
این جا محرابِ امام علی است و این جا هم جایی که نافله‌هایش را می‌خواند.
این جا هم عمودی است که برای اولین بار حرم حضرت ابوالفضل دیده می‌شود.
شب بروید و توی صحنِ فاطمه زهرا بخوابید.
قبر هانی و مسلم هم توی کوفه قبل از مسجد سهله است.
عراقی‌ها خیلی دوست دارند مقام درست کنند و مثلا می‌گویند این جا، جایی است که دستِ راست حضرت ابوالفضل جدا شده.
نمی‌توانم تحمل کنم، به اتا
پدرم نشسته است و کروکیِ کربلا و نجف را برایم می‌کشد، اما انگار روضه می‌خواند:
این جا محرابِ امام علی است و این جا هم جایی که نافله‌هایش را می‌خواند.
این جا هم عمودی است که برای اولین بار حرم حضرت ابوالفضل دیده می‌شود.
شب بروید و توی صحنِ فاطمه زهرا بخوابید.
قبر هانی و مسلم هم توی کوفه قبل از مسجد سهله است.
عراقی‌ها خیلی دوست دارند مقام درست کنند و مثلا می‌گویند این جا، جایی است که دستِ راست حضرت ابوالفضل جدا شده.
نمی‌توانم تحمل کنم، به اتا
دانلود فیلم سامورایی در برلین رایگان از سایت پاپ ترانه قابل دانلود می باشد
دانلود رایگان فیلم سامورایی در برلین با کیفیت عالی و Full HD

اسامی بازیگران سامورایی در برلین
حمید فرخ نژاد, هومن حاجی عبدالهی, میرطاهر مظلومی, امیرمهدی ژوله, میترا حجار, سامان صفاری
خلاصه داستان سامورایی در برلین:
گریم‌های جالب بازیگران «سامورایی در برلین» ?فیلمبرداری کمدی «سامورایی در برلین» به کارگردانی مهدی نادری و تهیه کنندگی ابوالفضل صفاری که از شهریور آغاز
به نام پروردگار زیبایی 
با سلام و عرض ادب خدمت بزرگواران خانواده ی برتر ، با آرزوی قبولی عزاداری های خالصانه شما ، امروز قصدم معرفی کتاب سقایِ آب و ادب است. 
این کتاب، کتابی عاشقانه در توصیف حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام، سقای عطشان، با قلم زیبا و فصیح نویسنده ی خوب کشورمان سید مهدی شجاعی است. کتابی که در دست بنده هست چاپ هفتم و مربوط به سال ۹۰ از انتشارات نیستان می باشد.
توصیفی دیگر نمی کنم، تنها بخشی از کتاب که شامل گفت و گوی امام حسین ع

عباس اصغرزاده مرغملکی - سیداحمدرضاحیدری - امیرحیدری سورشجانی - محمدمهدی حیدری - علیرضاخیبری هفشجانی - امیرحسین درخشان هوره - سیدحسین رضوی باباحیدری - امیرطاها رنجبرعیسی آبادی - شادمهرریاحی اشکفتکی - ابوالفضل ریاحی چلوانی - حسین رییسی سرتشنیزی - امیرمحمدغلامی ارجنکی - محسن کیانی سلمی - علی نبی تیر - ابوالفضل هاشمی دزکی

معرفی کتاب به مناسبت ولادت ابوالفضل العباس علیه السلام و روز جانباز
کتاب : با چشم‌هایم جنگیدم
نویسنده: زهرا اسپید
نیروهای ما در حال عقب نشینی بودند و عراقی ها شیر شده ، در نخلستان آن طرف اروند از بلند گوهایشان ترانه پخش می کردند.صدای هلهله صدام ، ماشالله صدام ، حلوا حلوا صدامشان بلند بود . شهدا را می دیدیم که آب اجسادشان را آورده و در سیم های خاردار لب اروند گیر کرده بودند.
کتاب صوتی: ماه به روایت آه
نویسنده: ابوالفضل زرویی نصرآباد
وقتی سرپرس

سلام -روایتش چیه ؟ یعنی اینقد پروردگار برای مومن حرمت قایل شده که اگر او امضا کنه میت بخشیده میشه ؟ حتی حق الناس هاش ؟ باید امضا کنه یا همین که ۴۰ تا مومن بعد از نماز میت این را اقرار کنن تمومه ؟
صاحب کتاب شریف مفاتیح الجنان دارد :به سند معتبر از حضرت صادق(علیه‌السلام) نقل‌شده: چون مؤمنی بمیرد و چهل نفر از مؤمنان بر جنازه او حاضر شوند و بگویند:اللّٰهُمَّ إِنَّا لَانَعْلَمُ مِنْهُ إِلّا خَیْراً وَأَنْتَ أَعْلَمُ بِهِ مِنَّا.خداوندا ما از
دست بسمه از زیر روپوش به سمت کمرش رفت و نمی‌دانستم می‌خواهد چه کند که ابوالفضل هر دو دستش را از پشت غلاف کرد. مردم به هر سمتی فرار می‌کردند و دو مرد نظامی طول راهرو را به طرف ما می‌دویدند. دستانش همچنان از پشت در دستان ابوالفضل مانده بود، یکی روپوشش را از تنش بیرون کشید و دیدم روی پیراهن قرمزش کمربند انفجاری به خودش بسته که تنم لرزید... 

ادامه داستان در ادامه مطلب...

متن کامل داستان در پیام رسان های اجتماعی تقدیم حضورتان

https://eitaa.com/dastanhaye
بهترین الگوی استکبارستیزی 
 «دشمن را باید ناامید کرد!» به سبک حضرت ابوالفضل العباس. چه شد که شمر با حالت خشم به لشکرش برگشت؟
الگویی برای تحرکات دیپلماتیک «انقلاب در اعتراض به استکبار و عوامل استکبار در ایران به وجود آمده و بر این اساس تشکیل شد، رشد پیدا کرد،‌قوی شد، منطق استکبار را به چالش کشید. (استکبار) نمی‌تواند تحمل کند، مگر وقتی که مأیوس بشود. ملت ایران، جوانان ایران، فعالان ایران، کسانی که به هر دلیلی ولو به دلیل غیر اسلامی به میهن
تصویر: تفسیر کتاب الله، ابوالفضل شهر دویر دیلمی، قرن ۹
⚡️ «رافایی، ریفایی، ریفاغی، راپایی» در گویش‌های مختلف زبان گیلکی به معنی انتظار است؛ کلمات «رافا، ریفا، ریفاغ، راپا» هم معادل «منتظر» در زبان فارسی و عربی است... کلمه گیلکی از دو بخش «را» به معنی «راه و مسیر» و صورت‌های مانده «پا» از مصدر «پاستن» به معنی نگهبانی کردن و پاییدن است. در واقع از نظر مفهوم، «راپا» نظاره کنندهٔ راهی است در انتظار دیدن مطلوب!
همانطور که در تصویر مشاهده می‌ک
سلام رفقا
عیدتون مبارک
 وقتی سال داره تحویل میشه
گاهی فقط به یه چیز فکر می کنید یا فقط به یک شخص یا...
اینا از ته قلبم میگم 
ان شا... تو این سال به هر ارزویی که تهش پشیمونی نباشه برسید و ایام به کامتون باشه.
البته یکمم خودمونو جمع کنیم و قضاوت نکنیم،دروغ نگیم ،حق الناس نکنیم...
خیلی کلیشه ای هست ولی متاسفانه کیه که عمل کنه

برا من حقیر هم دعا کنید
شب بخیر
به حضرت رقیه، ناله هیچ طفلی در نیاد... ▪️به حنجر تیر خورده علی اصغر، همه دردها درمان‌ شه...▪️به بدن پاره‌ پاره علی اکبر، هیچ پدر و مادری داغ فرزند نبینه...▪️به ناامیدی ابوالفضل، هیچ امیدی در این روزها ناامید نشه... ▪️به غنچه زیبا قاسم، هیچ جوانی ناکام نشه...▪️به لب عطشان حسین، همه حاجت به خیر روا بشن....▪️به اسیری اهل بیت حسین، هیچکی سر دو راهی نمونن جز بین الحرمین..آمین یارب العالمین...
ولادت حضرت ابوالفضل(علیه السلام)

حضرت ابوالفضل العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان  سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان گشودند.

ماجراى ازدواج على(علیه السلام) با ام البنین
قضیه ازدوادج مادر مکرمه اش ام البنین با حضرت على(علیه السلام) بدین گونه بود که پس از شهادت حضرت زهرا(علیها السلام) على(علیه السلام) برادرش عقیل که در علم نسب شناسى آگاهى کامل داشت و قبایل و خصلت ه
زشت، زشت است؛ چه درباره‌ی تو و چه درباره‌ی همسایه‌ی تو؛ و زیبا، زیباست برای همگان؛ بنابراین زیبا را برای همه برگزین و زشت را از همه به دور دار. در آنچه اطلاع کافی نداری، سخن مگوی؛ اگرچه اندک باشد.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
#حدیث_مهدوی 
امام حسین(ع)

«حارث بن مغیره می گوید: به خدمت امام حسین علیه‌السلام شرفیاب شدم و عرض کردم: حضرت مهدی را با چه نشانه هایی بشناسم؟ فرمود:«بمعرفة الحلال و الحرام و بحاجة الناس الیه، و لا یحتاج الی احد».«با شناخت احکام و معارف و نیاز همگان به او، و بی نیازی او از همه».
منتخب الاثر/ ص309

پیامبراسلام و معلم اخلاق بشریّت؛ حضرت محمّدصلّی الله علیه وآله دروجوب پای بندی به عهد و پیمان؛ که عهد با خدا و انسان را شامل می شود؛ فرمودند: "وعده هم نوعی دیِن هست؛ وای برکسی که وعده دهد و خلف وعده کند؛ وای برکسی که وعده دهد و خلف وعده کند."        کنزالعمال ح ۶۸۶۵                                                                               فرمایش پیامبراسلام؛ برگرفته از آیه یک سوره مائده " یا ایها الذین امنوا اوفوا بالعقود" بوده که عذ
می گویند: " الناس مسلطون علی اموالهم" بسیار خب, آیا اینهمه اموال وسیع,"اموالهم" است؟ این اموال بواقع ملک قطعی و سالم و مشروع این توانگران است؟
اگر این است پس چرا علی علیه السلام فریاد می زند:ما جاع فقیر الا بما منع غنیهرجا بینوایی گرسنه است, حق او در دست ثروتمندی توانگر است
(نهج البلاغه ص1242)___و چرا امام صادق علیه السلام می گوید: ان الناس ما افتقروا و لااحتاجوا ولا جاعوا و لا عروا الا بذنوب الاغنیاء ناداری ناداران,نیازمندی نیازمندان, گرسنگی گرس
گاهی برای حاج قاسم سه تا قل هو الله میخونم
انگار میشه قد یه ختم قرآن
امشبم که پنجشنبه...نیمه شب...
مثل همون وقتی که دلم خونه خراب شد
خدا رحمتش کنه
میگن رفیق شهید، شهیدت میکنه
خدا کنه راست باشه
و چیزی که همونقد مهمه اینه که خدا کمک کنه، حق الناس به گردنم نیاد، و از گذشته هم هرچی هست، به لطف خودش، ادا کنم
کاش بهتر زندگی میکردم...
کاش آدم بهتری بودم
کاش آدم بهتری بشم
خاطرات جنگ چون گنجینه میماند ، از آن
میشود سینه به سینه نقل در متن زمان
کربلای یک به تیر شصت و‌ پنج ،رزمندگان
کرده اند آزاد مهران را بخون پاکشان
انتخاب رمز جنگی چون ابوالفضل بوده است
آب های قمقمه خالی شد از شیراوژنان
تشنه لب با عشق عبّاسِ علمدارِ حسین (ع)
بسته پیمان تا ننوشند آب قبل از فتحشان
باورش سخت است،آنها تشنه لب جنگیده اند
خط شکست و فتحِ مهران یادگار کارشان.
(برگرفته از #خاطرات_رزمنده_دوران_دفاع_مقدس_حاج_اکبر_کلیچ 
#احمد_یزدانی
ولادت حضرت ابوالفضل(علیه السلام)

حضرت ابوالفضل
العباس نخستین فرزند از ازدواج حضرت امیر المؤمنین على(علیه السلام) و ام
البنین بود ایشان در روز چهارم شعبان  سال 26 هجرى در مدینه چشم به جهان
گشودند.

ماجراى ازدواج على(علیه السلام) با ام البنین
قضیه ازدوادج مادر مکرمه اش ام البنین با
حضرت على(علیه السلام) بدین گونه بود که پس از شهادت حضرت زهرا(علیها
السلام) على(علیه السلام) برادرش عقیل که در علم نسب شناسى آگاهى کامل داشت
و قب
سومین نشست کتابخوان با معرفی شش اثر از منابع جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه برگزار گردید.
در این نشست شش نفر از اعضا به معرفی کتاب پرداختند:
راز آن بوی شگفت، نویسنده: فریبا کلهر، ارائه توسط : علی نظری (عضو کتابخانه).
درختی که بال درآورد، نویسنده: مجید ملامحمدی، ارائه توسط : محمد کریمی (عضو کتابخانه).
8 قصه از امام جواد (ع)، نویسنده: حسین فتاحی، ارائه توسط : علیرضا نظری (عضو کتابخانه).
با کبوترهای گنبد، نویسنده: احمد میرزاده، ارائه توسط : ابوال
بیاید یکم حرف حسابی بخونیم.
ای حسن! در زندگی بلندنظر و بزرگ منش باش. هرگز راضی مشو که دامن قناعت و عزت تو به هوس‌های ناچیز آلوده گردد؛ زیرا هرچه در دنیا دوست‌داشتنی و محبوب جلوه کند، از شرافت محبوب‌تر و دوست‌داشتنی‌تر نخواهد بود.
|علی به فرزند فاطمه چه گفت_ ابوالفضل صادقی|
شنیدیم میگن حق خوری از مردم حق الناس محسوب میشه این روزا توی ایرانمون ما مردمی که یه روزی تمدن تاریخ بودیم اولین منشور حقوق بشر دنیا رو اسطوره ما کوروش کبیر نوشته بود الان به دورانی رسیدیم که خیلی راحت حق رو پایمال می کنند چی بودیم چی شدیم واقعا
منم عضو این جامعم میدونم سختی ها و مشکلات اقتصادی خیلی زیادی داریم کسایی که باید به فکر مردم باشند فقط شعار دادن بلدن اما این سختی ها و مشکلات ما خودمون باید درست کنیم ما ایرانیا پیامبر اسلام (ص) فرمو
همیشه از زینبیه دمشق می‌گفت و نذری که در حرم حضرت زینب (سلام‌الله‌علیها) کرده و اجابت شده بود تا نام مرا زینب و نام برادرم را ابوالفضل بگذارد؛ ابوالفضل پای نذر مادر ماند و من تمام این اعتقادات را دشمن آزادی می‌دیدم که حتی نامم را به مادرم پس دادم و نازنین شدم. 
سال‌ها بود خدا و دین و مذهب را به بهانه آزادی از یاد برده و حالا در مسیر مبارزه برای همین آزادی، در چاه بی‌انتهایی گرفتار شده بودم که دیگر امید رهایی نبود... 

ادامه داستان در ادامه
دو بار کنکور سراسری رو تجربه کردم... 
یک بار ارشد...
یک بار هم شب دفاع از پایان نامه ام که دست کم از شب کنکور نداشت. 
امشب مسجد ابوالفضل مخصوص کنکوری هاست. فقط دیدن داره و صفا داره اونجا. امشب صفاش چند برابره... کاش میشد برم برا همشون دعا کنم. :)
+ بیایید امشب و فردا شب برای کنکوری ها دعا کنیم. لطفا... لطفا.. لطفا... :)
+ همه کنکوری ها موفق میشن . من مطمئنم. :)
#حدیث_مهدوی 
امیر المومنین(ع)
اذا نادی مناد من السماء ان الحق فی آل محمد فعند ذلک  یظهر المهدی علی افواه الناس، یشربون ذکره، فلا یکون لهم ذکره غیره.
هنگامی که منادی غیبی از آسمان بانگ برآورد که حق با آل محمد صلی الله علیه و آله و سلم است، نام مهدی (علیه‌السلام) بر سر زبان‌ها می افتد و جهان مالامال از نام او می شود، دیگر یادی از غیر او به میان نمی آید.
بشارت الاسلام/ ص76
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از روزیاتو : اولین هفته آذر ماه ۹۸ را از روز جمعه ۱ آذر، در حالی آغاز می‌کنیم که در نهایت شگفتی، اینترنت در بسیاری از نقاط کشور وصل نشده و همچنان دولت و ملت، در شوک پاتک شبانه دولت تدبیر و امید در ۳۰۰۰  تومانی کردن قیمت بنزین به سر می برد.
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیمسال ۱۳۹۵بود سال حفظ یکساله ما.من خیلی به وسیله ساختن علاقه داشتم. توی موسسه قبلی یک حوض بزرگ بود. من با اون حوض انس داشتم یک روز یک ماشین کوچک درست کردم که با سه تا باتری نیم قلم کار میکرد و خیلی تند میرفت . اون رو آوردم موسسه و روشنش کردم و
ادامه مطلب
مراسم تاسوعای حسینی حیات عزادارن حضرت ابوالفضل علیه السلام
سال 1396
سینه زنی شب تاسوعا در حسینیه
مداح: آقای محمد چاپاری
 دریافت فایل صوتی (ساقی عطشان)
سینه زنی روز تاسوعا
مداح: آقای حسین فرزانه
دریافت فایل صوتی (نهر اوسته خسته قارداش ...)
سینه زنی روز تاسوعا
مداح: آقای صاحبعلی مقدم زاده در مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام
دریافت فایل صوتی (شه مشکل گشاسن امیر کربلاسن...)

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها